Με ομιλητές, την Ευαγγέλια Τσιμπρή, Διευθύντρια Ε.Σ.Υ. Πανεπιστημιακής Νευρολογικής Κλινικής Πανεπιστημιακού Γενικού Νοσοκομείου Πατρών, τον Κων/νο Κουτσουγιάννη, Δρ. Επ. καθ. Ιατρικής Φυσικής Ηλεκτροφυσιολογίας, Εργ. Υγειο-Φυσικής και Υπολογιστικής Νοημοσύνης Τμ. Φυσικοθεραπείας ΤΕΙ Δυτ. Ελλάδας, Αντιπρύτανη ΤΕΙ Δυτ. Ελλάδας, την Σοφία Ζωγράφου, Τακτικό Μέλλος ΕΕΑΣΚΠ και την Μαργαρίτα Καραγιώργου, Πρόεδρο ΕΕΑΣΚΠ.
Θα ακολουθήσει ελαφρύ γεύμα με μουσικό πρόγραμμα από τους Σωτήρη Τερλέση και Πάνο Ρεντζή.
ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΙΣΟΔΟΣ
0 Σχόλια