Το περίπτερο ενημέρωσης Πατρών, τίμησαν με την παρουσία τους ο αντιπεριφερειάρχης Κοινωνικής Αλληλεγγύης κ. Αντώνης Χαροκόπος, ο αντιδήμαρχος Υγείας και Κοινωνικής Πολιτικής, κ. Δημήτρης Πελεκούδας η επίτιμη πρόεδρος της ΕΕΑΣΚΠ κα Ευγενία Αρβανίτη, και πολλοί άλλοι εκλεκτοί φίλοι, καθώς και πολλά μέλη και εθελοντές της ΕΕΑΣΚΠ.
Οι εκδηλώσεις πραγματοποιήθηκαν υπό την αιγίδα της Περιφέρειας Δυτικής Ελλάδος και των Δήμων: Πατρέων, Αγρινίου, Αιγίου και Πύργου και το ΔΣ τούς ευχαριστεί για την παραχώρηση των ειδικών χώρων ενημέρωσης και την πολύτιμη στήριξή τους στο εθελοντικό έργο της ΕΕΑΣΚΠ.
Επίσης ευχαριστεί πολύ τον Εμπορικό & Εισαγωγικό Σύλλογο Πατρών για την παραχώρηση του κινητού περιπτέρου και ευχαριστεί τη Διεύθυνση, τους εκπαιδευτικούς , τον Σύλλογο γονέων και τους μαθητές του 21ου ΔΣ Πατρών, καθώς και όλους τους χορηγούς και υποστηρικτές που συνέβαλαν στην πραγματοποίηση των δράσεων της ΕΕΑΣΚΠ.
Το ΔΣ ευχαριστεί θερμά για την παρουσία και τη στήριξη όλων όσων παρευρέθηκαν στις εκδηλώσεις ενημέρωσης και συγχαίρει την ομάδα μελών και εθελοντών του Σωματείου που παρευρέθηκαν στο Αγρίνιο, στον Πύργο, στο Αίγιο και στην έδρα την Πάτρα για την επιτυχία των εκδηλώσεων και δίνει ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ σε όλα τα μέλη πάσχοντες από Πολλαπλή Σκλήρυνση, γιατί κατάφεραν με αλληλεγγύη , δύναμη και χαμόγελο να μεταδώσουν την ελπίδα και το μήνυμα ότι η Πολλαπλή Σκλήρυνση δεν σταματά τη ζωή.
Τέλος το ΔΣ της ΕΕΑΣΚΠ εύχεται Χρόνια Πολλά με Υγεία και καλή Δύναμη σε όλους
0 Σχόλια