Ήταν μεγάλη μας τιμή που ήταν καλεσμένη αντιπροσωπεία της ομάδας μας.
Ιδιαίτερη τιμή για όλους μας που ήταν Ομιλήτρια η υπεύθυνη ιατρικών θεμάτων της ομάδας, Μοριακή Βιολόγος κυρία Παξιμάδη Ελένη
Συγχαρητηρια σε όλους σας!!!!
Η παρούσα αρθρογραφία έχει καθαρά ενημερωτικό χαρακτήρα. Ο αναγνώστης οφείλει να διασταυρώνει τις πληροφορίες για θέματα που τον ενδιαφέρουν. Τα κείμενα βασίζονται σε υλικό από Ελληνικές και ξενόγλωσσες δημοσιεύσεις, οι οποίες αναφέρονται στο μέτρο του δυνατού.
0 Σχόλια