Είσοδος Δωρεάν πολλές εκπλήξεις για μικρούς και μεγάλους.
Ο Δήμος Αλίμου συνεχής αρωγός των σκοπών του Σωματείου μας αποφάσισε τη διάθεση του χώρου με σκοπό την αρχή της χρηματοδότησης του Σωματείου μας για την οικοδόμηση του "Σπιτιού του Σκληρυντικού Ασθενή".
Ευχαριστούμε πολύ το Δήμαρχο κύριο Ανδρέα Κονδύλη για την ευαισθησία του προς τα μέλη του Σωματείου μας αλλά και γενικότερα προς τα άτομα με αναπηρίες.
Με εκτίμηση
Το ΔΣ
0 Σχόλια